HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi 24168722999/1000Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi Expf  (999/1000)

Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi Empty
MesajKonu: Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi   Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:02 pm

Bonnie Wright | She Knows Röportajı

Erkek kardeşiniz Ginny rolüne uyacağınızı düşünüp size rolü çalışmanızı teklif etti mi?

Bu doğru. O ilk birkaç kitabı okumuş ve beğenmişti. Bana "Tanrım! Bana Ginny karakterini hatırlatıyorsun" deyip duruyordu. Ben de kim olduğunu bilmeden "İyi." diyordum. Seçmelerin yapılacağını duymuştuk ve bu sayede seçmelere katıldım. Ona teşekkür etmem gerekir. (Biz, Harry Potter hayranları da teşekkür etmeli miyiz? Sanmıyorum)

Bu filmler hayatınızda önemli bir zamanı kapsıyor. Her sene başka bir tane çekiyorsunuz. Hiç bir şeyler kaçırdığınız hissine kapıldınız mı?

Hep birlikte öğrendiğiniz o sınıf dinamiğini kaçırdığıma inanıyorum. Benim eğitimim daha ziyade bire bir oldu- bu çok iyi bir şey. Sınıfta geçirdiğiniz bir saatle tek olduğunuz bir saati karşılaştırdığınızda arada büyük fark var.

Setteyken beraber mi öğrenirdiniz?

Evet, daha küçükken ve ortak şeyler öğrenirken bir sınıfa benziyorduk. Ama yıllar geçip de daha farklı alanlara yöneldiğimizde iş "bire bir"leşti. Ama şimdi geçmişe baktığımda çocukluğumdan götürdüklerinden daha çok getirisi olduğunu görüyorum. Sette çalışmak çok iyiydi, herkes beni destekledi, hepsi yaptıkları işte ustaydı- hayli ilham vericiydi yani. O çalışma ahlakı hepimize bir şeyler kattı.

Bir erkek sizi sinirlendirmek istemiyorsa, neyi kesinlikle yapmamalı?

Oo, erkekler kendilerini çok beğendiklerinde onları sevmiyorum. İtici bir şey. Denk bir duygu olmalı. İnsanlar size yaptığınız işe göre tepki verebiliyor, bu iyi bir şey değil. Ya da farklı davranabiliyorlar. Sadece kendiniz olun. (Bonnie Mevlevi mi acaba? Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol. )

Filmde aşk iksirleriyle ilgili komik bir sahne var. Eğer sahip olsanız ve işe yarayacağını bilseniz, bir erkekte aşk iksiri kullanır mıydınız?

Kesinlikle (Gülüyor) Yani ya eğer bağlanırsanız ve kısa ömürlü olursa? Yapardım. Aslında biraz kopya çekmek gibi, ama hayır demek için bir sebep göremiyorum.
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

Bonnie Wright: Aşk İksiri Kopya Çekmek Gibi
1 sayfadaki 1 sayfası