HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum 24168722999/1000Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum Expf  (999/1000)

Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum Empty
MesajKonu: Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum   Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:04 pm

Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum _41286732_luna_evanna_big
Evanna Lynch, EvannaLynchFans ile yaptığı röportajda Melez Prens ve Ölüm yadiagrları filmleriyle ilgili düşüncelerini belirtti. Özellikle, egzantirik Lovegood Evini ve babası Xenophilius Lovegood rolündeki Rhys Ifans'i görmek istediğini söyledi.

Ölüm Yadigarları filminin en çok hangi sahnesini görmek için heycanlanıyorsun?

Herkesin hemfikir olduğunu tahmin ediyorum - Ormanda ve Peron 9 3 Çeyrek. O kısımları okumak bir deneyimdi, duygusal bir boşalmaydı, İlk okuduğum zamanı hatırlıyorum da, gözlerimi sayfalardan zor ayırıyordum. Bu deneyimi filme nasıl aktardıklarını, bunu başka birinin nasıl yaptığını görmek heyecan verici olacak. Ve tabii ki Lovegood evi!! Onu en baştan yapılırken gördüm, oradaydım, etrafında ve kesinlikle güzeldi, daha canlı, detaylı ve kitapları okurken bile hayal edemeyeceğim kadar yaşayan bir şey. Umarım, ekrana iyi yansıtırlar, bunu gerçekten hakediyor. Mr.Lovegood'u oynarken göreceğim için çok heyecanlıyım. Luna her zaman etrafındakilerden çok farklı ve sinir bozucu, onunla aynı enerjide birini görmek ve onun cümlelerini duymak çok güzel olacak. Tahmin edilemezliliğine laf söyleyemeyeceksniz..

Harry Potter filminde en çok hangi karakter ile çalışırken eğleniyorsun?
Çalışırken yakın olduğum bütün insanlarla eğleniyorum. Önceleri, Emma, Bonnie ve Matt gibi oyuncularla kendimi aynı kefeye koymak, hayal etmesi çok güç bir şey gibi geliyordu. Ama arkadaşlığımızı ilerlettiler, aradaki boşlukları doldurdular ve bende kendimi setten biri gibi hissedebildim

Xeno Lovegood Rolü için kafanda yakıştırdığın bir oyuncu var mı?
Daha önce ,Jim Broadbent'i düşünmüştüm. Ama onu Slughorn rolüne aldılar. Bu rol için Rhys Ifans'den daha mükemmel birini düşünemiyorum.Onunla çalışmak için sabırsızlanıyorum. Herkes onun gibi bir baba ister. Arkadaşlarımın hepsi biraz kıskandılar.

Röportajda Evanna müzik tarzından bahsetti. Müzikte çok alternatifinini olduğunu ve arkadaşlarının onu Facebook'da Müzik zevki berbat olarak belirlediklerini söyledi ve Micheal Jackson'a olan hayranlığını şöyle dile getirdi. "2-3 sene önce keşfettiğim Micheal Jackson benim en büyük favori şarkıcım. O zamandan beri ona olan sevgim ve tutkunluğum git gide büyüdü." Tarzıyla ilgili gelen sorulara şöyle cevap verdi "Tarz, durumunzu ve deneyimlerinizi dışa vurma işidir. Kişiseldir. Beni farklı tarzlarda görmeniz doğal. Kendimi ifade edemiyorum. Tarzımı açıklayamam çünkü her hafta değişir." Harry Potter filmi bittikten sonra oyunculuğa devam edeceğini açıklayan Evanna, dans etme hobisi olduğunu, sokak danslarını ve jazz'ı sevdiğini belirtti.
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

Evanna: Onunla Çalışmak için Sabırsızlanıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Havaalanı, Son Film İçin Bir Süreliğine Kapatıldı