HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor

2 posters
YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor 24168722999/1000Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor Expf  (999/1000)

Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor Empty
MesajKonu: Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor   Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:10 pm

Rupert Grint, vermiş olduğu son röportajında, 7.filmde Emma ile öpüşmesinden, yeni filmi Cherrybomb‘da Kimberley Nixon ile sevişme sahnesinden ve daha birçok şeyden bahsetti:
Emma’yı çok uzun zamandır tanıdığım için olduğundan 10 kat daha kötü olacak” diyor Ron Weasley’yi canlandıran 20 yaşındaki oyuncu.
7. kitabı çok sevdim ama Hermione ile olan sahnenin hiçbir oluru yok.
Gelecek ay çekilmeye başlanacak olan filmde sahnelenecek “öpücük”, aslına bakarsanız, Ruper Grint’in 23 yaşındaki Galli oyuncu Kimberley Nixon ile yakında gösterime girecek olan Cherrybomb adlı filmde sergilediği çarpıcı öpücüğün yanında oldukça basit bir sahne olması gerek. Oyuncu, bu iki sahneyi, Daniel Radcliffe’in Equus‘ta sergilediği açık sahnelerle kıyasladı:
Daniel’ın Equus’ta yaptıklarıyla hiçbir benzerliği olduğunu düşünmüyorum ama yine de oldukça gerçeküstü bir deneyimdi -özellikle de etrafımızdaki kameraları düşünürsek. Oldukça gergindim, evet sanırım ikimiz de öyleydik.
İkimiz için de oldukça yeni birşeydi, garip bir şekilde Kim’le sahne aralarında bulmaca çözmemizi hatırlamama rağmen. Bu kesinlikle bizi olayın gerginliğinden uzaklaştırdı.

Rupert, şimdi de Hermione Granger’ı oynayan 18 yaşındaki aktris Emma Watson’ı bu yöntemle rahatlatabileceğini düşünüyor. “Bir sürü bulmacayı hazırda bekletiyorum.
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com
Emma Watson
HOGWARTS MÜDÜR YARDIMCISI
Emma Watson

Sihir Derecesi : 2

Hogwarts
Sihir:
Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor 24168722640/1000Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor Expf  (640/1000)

Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor Empty
MesajKonu: Geri: Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor   Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:52 am

Rubert'la öpüşmek zor iş.Very Happy

Rupert Öpüşmelerden Bahsediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rupert Grint'ten Yeni Pozlar...
» Daniel, Emma ve Rupert'tan Yeni Resimler!