HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar 24168722999/1000David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar Expf  (999/1000)

David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar Empty
MesajKonu: David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar   David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:20 pm

LA Times, Harry Potter filmlerinin yapımcısı David Heyman'la bir röportaj yaptı ve Daniel Radcliffe ile Rupert Grint birlikte çekindikleri ilk resmi gösterdi.

"Onlar benim çocuklarım değil tabi ki, ama yeğenlerim gibiler," diyor Heyman, kendi ofisinde Harry Potter filmleri üzerinde çalışırken. "İşte şu resme bir bakın. (yukarıdaki yani) Bu resim onların tanıştığı günden bir resim. Bu fotoğrafı daha önce hiç kimse görmemişti. Onlar bu resim çekildiği sırada birlikte geziyorlardı ve birbirlerini tanımaya çalışıyorlardı." David Heyman, Dan, Rup ve Emma'yı gelecekte ne şekilde hayal ettiğini ve onların Harry Potter filmleri için ne kadar önemli olabileceği hakkında konuştu. "Ben biliyorum ki, onlar ne yaparlarsa çok başarılı olacaklar," diyor Heyman, Watford'daki ofisinde fotoğraf albümünü karıştırırken. "Emma çok yetenekli ve her daim çok sakin. Dan iş yaptığı sırada öyle bir odaklanıyor ki, etrafında olan bitenden habersiz kalıyor. Ve Rupert... Rupert çok büyük bir komedyen. Bence onun o genç kimliğinin içinde yetişkin bir insan yatıyor. O kesinlikle harika."

David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar 2873
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

David Heyman Röportajı! Onlar Ne Yaparlarsa Başarılı Olacaklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Heyman’dan Ölüm Yadigarları’na Dair İpuçları