HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti 24168722999/1000Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti Expf  (999/1000)

Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti Empty
MesajKonu: Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti   Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:50 pm

Emma Watson, Ron ve Hermione’nin Ölüm Yadigarları’ndaki ilişkisi hakkında MTV’ye konuştu:

İlk olarak ve en önemlisi, Hermione’nin Ron ile evliliği konusunda ne düşünüyor?

“Gerçekten çok heyecanlandım. Ron onun birlikte olması için doğru kişiydi. Bence çocukları olması inanılmaz. Mükemmel.”

Rupert Grint ile aranızdaki romantizm (ve öpücük)ten bahsettiniz mi?

“Tanrım hayır. Ondan bahsetmedik. Sanırım o kısmı oraya gelince düşünmek zorunda kalacağız.”

Bana gerçekten dokunan sahne Ron’un Hermione’yi aldatması, onu bırakması. Ron’un geri döndüğü ve Hermione’nin kendini onun kollarına bırakması, ona vurmaya başlaması, kontrolsüz öfkesi ve onu terkettiği için hayalkırıklığına uğraması gibi mükemmel bir sahne var.

Bunu sabırsızlıkla bekliyorum çünkü okuğuduğumda bana çok gerçekci geldi.

Kalp kalbe karşıdır diye boşuna dememişler xD Em^i etkileyen o bölüm beni dehşet sarmıştı ahh ahh sabırsızlıkla bekliyorummm..
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daniel Ölüm Yadigarları Çekimlerinden Bahsetti…
» Emma'dan yemekler.....
» Emma'nın Favorileri
» EMMA Resimler
» Emma’dan Yine Şok Pozlar!