HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj 24168722999/1000Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj Expf  (999/1000)

Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj Empty
MesajKonu: Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj   Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:55 pm

Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj 1d84f5fadf8cc02864817d5e89b60307
Oyuncu Tom Felton Seventeen dergisine verdiği röportajda modadan tutun da ilk öpücüğüne kadar pek çok şeyden bahsetti. Röportajdan alıntıları aşağıda okuyabilirsiniz.
<BLOCKQUOTE>İlk kez öpüştüğünde kaç yaşındaydın?

Sanırım 12 yaşındaydım ve Şişe Çevirmece oyunundaydı. Herkes “daha önce öpüştün mü?” gibisinden sorular sormaya başladı ve ben de “tabi ben profesyonelim!” dedim. Çok gergindim ve şişe bana geldiğinde de öpüştüm ama pek hatırlanmaya değer değildi.

Kafanı karıştıran kız trendleri neler?

Kızların dar pantolonlar üstüne erkek tişörtleri giydikleri punk tarzı. Onların kız mı erkek mi olduklarını neredeyse anlamıyorsunuz. Kızları kız gibiyken beğeniyorum. Kotları severim ama erkek gibi kızlar gerçekten kafa karıştırıcı.

Televizyonda gizli izlediğin birşeyler var mı?

Bu kız arkadaşımın bile bilmediği birşey. Pekçok şey izletiyor bana ve tabiki Gossip Girl favorisi. Gossip Girl için ölür. Bu yüzden bana da bir iki bölümünü izletti ama şimdi o yokken bile ben yanlız izliyorum.

Ailende en yakın olduğun kişi kim?

Annem demeliyim. Yıllarca beni büyüten göz kulak olan oydu. Ama bir yıla yakın bir süredir abimle yaşıyorum. Beraber çok eğleniyoruz.
</BLOCKQUOTE>
İşte 1 Resim;
Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj F5f788583f34829a804ba360b2678ae5
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

Tom Felton İle Kısa Bir Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom Felton Japonya Galasında!
» Emma'nın Kısa Biyografisi