HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz !

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz ! 24168722999/1000HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz ! Expf  (999/1000)

HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz ! Empty
MesajKonu: HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz !   HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz ! Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:52 am

Aslında kuralcılığı ve kısıtlamayı sevmeyen bir insanımdır fakat bazen zorlayabiliyor bu rahatlık. Birkaç basit kural koyalım istedim ve eğer bu kurallara uyulursa bu bölümde daha iyi ve daha rahat anlaşılabileceğimizi düşünüyorum.

*Bu bölüme ve bu bölümün alt bölümlerine konu açarken başlıkta ve ilk mesajda ( yani yazdığınız yazııda) Türkçe yazım ve imla kurallarına dikkat etmenizi,
*Yine konu açarken tamamını büyük harflerle veya tamamını küçük harflerle yazmamanızı,
*Evet bir tarzınız olabilir belki, bazı harfleri büyük bazı harfleri küçük vs. yazmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz ama bu egonuzu başka yerlerde karşılamalısınız. Düzgün yazım kullanmanızı,
*Aklınıza takılan bir soru için konu açmak elbette en doğrusu fakat ''kitabı beğendiniz mi?'', ''kaç günde okudun'' gibi sorular için ayrı ayrı başlıklar açılması forum içersinde bir kirliliğe neden oalbiliyor. Bunu dikkate almanızı,
*Tatlı atışmalara elbette her yerde yer vardır fakat olayların büyük boyutlara taşınmamasını,
*En önemlilerinden birisi de konu açmadan önce arama yapıp başlığın açılıp açılmadığını kontrol etmenizi rica ediyorum...
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

HP Kitaplar Forumlarıyla İlgili Okuyunuz !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Londra galasında Türkiye ile ilgili bir şey söyledi