HarryPotterFunClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotterFunClub

Bir büyü efsanesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu

YazarMesaj
Admin
HOGWARTS MÜDÜRÜ
HOGWARTS MÜDÜRÜ
Admin

Sihir Derecesi : 0
Doğum tarihi : 28/09/89

Hogwarts
Sihir:
Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu 24168722999/1000Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu Expf  (999/1000)

Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu Empty
MesajKonu: Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu   Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:59 am

ITN tarafından Dan Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Grint), Emma Watson (Hermione Granger) ve yönetmen David Yates ile yapılmış röportajlardan alınmış parçalar yayınlandı. Hepsinin Dumbledore'un eşcinsel olması hakkındaki yorumlarına yer verildi. İzlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Videodan yaptığımız çeviriler ise aşağıda:

Daniel: "Ben her zaman onu uçuk biri olarak yazdığını düşünmüştüm. Ama bunu okuduktan sonra 'vay, demek yazarken bunu kastediyormuş' dedim. Bence gayet eğlenceli. Dumbledore eşcinsel ve hiç karısı olmayacak. Peki."

Rupert: "Benim için büyük bir şok oldu. Çünkü böyle bir şey beklemiyordum."

Emma: "Anlamlı oldu. Evet, [karaktere] şimdi uydu."

David Yates: "Bu bilgi pek birşey değiştirmedi. Çünkü o vakur, güçlü, kurnaz, son derece bilgili, akıllı ve bu şeyler hala onun bir parçası. Cinselliği ise herkesi ilgilendiren büyük bir faktör değil."

Videoda söylendiğine göre Yates, Dumbledore hakkındaki bu bilgiyi tüm dünya duymadan evvel de biliyormuş, ama bunun filme bir etkisi olmayacağını söylemiş.
https://harrypotterfunclub.yetkin-forum.com

Emmanın Dumbledore hakındaki yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Albus Dumbledore
» Dumbledore'mu Lord Voldemort mu?
» Rowling yazmadıklarını anlatmaya devam ediyor: "Dumbledore aşıktı!"